Ga naar boven

Dagtocht met boottocht Amsterdam – Huizen

Vanuit verschillende opstapplaatsen rijden we comfortabel naar Amsterdam, waar we inschepen op een luxe riviercruiser van rederij Celjo. Aan boord worden we hartelijk ontvangen door de bemanning en beginnen we de dag ontspannen met koffie en gebak, terwijl we ons klaarmaken voor een mooie vaartocht. We vertrekken bij Amsterdamse Bos en varen eerst een stuk over de Ringvaart en het Nieuwe Meer. Vervolgens passeren we de Nieuwe Meersluis en varen we langs het Olympisch Stadion Amsterdam binnen via de Kostverlorenvaart.

Tijdens de vaart over de Kostverlorenvaart gaan we door Amsterdam heen en worden er meerdere bruggen geopend. Aan het einde van deze vaart komen we uit bij de Oude Houthaven. Van daaruit varen we via het Binnen-IJ achter het Centraal Station langs richting de Oranjesluizen.
Na het passeren van de Oranjesluizen komen we op het Markermeer en varen we langs het eiland Pampus en het IJmeer richting de Hollandse Brug. Vervolgens varen we langs Almere Haven over het Gooimeer en eindigt de route uiteindelijk in Huizen.

Hierna rijden we met de touringcar door de Flevopolder naar ons restaurant voor een heerlijk 3-gangen diner. Vervolgens wordt iedereen weer naar de opstapplaats teruggebracht.

Boottocht Amsterdam – Huizen 2026

Vertrekdatum: 22 mei en 25 september 2026

 

Prijs: € 122,- p.p.

Exclusief € 3,75,- reserveringskosten

Opstapplaatsen
Leek – Hoogkerk – Assen – Beilen – Hoogeveen – Meppel
Drachten – Leeuwarden – Grou – Heerenveen – Joure – Lemmer

Informatie en reserveren

Deze dagtocht wordt georganiseerd en uitgevoerd door Paulusma Reizen. Voor het maken van een reservering klikt u hieronder op de knop ‘boeken’. Voor meer informatie of telefonisch reserveren kunt u contact opnemen met Paulusma Reizen via 0512 – 514 174.

  • ca. 5 uur durende cruise
  • twee kopjes koffie met een gebakje
  • koffietafel met kroket
  • luxe touringcar
  • 3-gangendiner
vanaf € 122,00 Boeken ›

Reislabels: